Інноваційні технології. Впровадження передового педагогічного досвіду.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

ВПРОВАДЖЕННЯ ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ.

Впровадження  передового педагогічного досвіду та розробки власних педагогічних технологій педагогами Брусилівського ДНЗ "Віночок"

Вихователь групи раннього віку Паламаренко Людмили Іванівни, тама досвіду: : « Інновації в організації дослідно-експериментальної діяльності дітей  раннього  віку»,2015р.

"ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ З ФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТАРНИХ ЛОГІКО-МАТЕМАТИЧНИХ УЯВЛЕНЬ У ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ". Досвід роботи вихователя ДНЗ Осадченко Л.М., 2014р..
"Інноваційний  підхід до виховання основ з культури безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку", досвід роботи методиста ДНЗ Булгакової С.М., 2014 р..
 "Досвіду роботи з розвитку творчих здібностей дошкільників  у малюванні інноваційними техніками і матеріалами", вихователь ДНЗ Макаренко О.С., 2014р..
" Інноваційний підхід до розвитку дрібної моторики у взаємозв’язку з мовленням". Досвід роботи логопеда ДНЗ Мельник Н.М., 2014р.

"НАВЧАННЯ ГРАМОТИ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕМЕНТІВ ІНОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ". Досвід роботи вихователя ДНЗ Сіренко Л.І., 2013р..
"Досвід роботи з сенсорного виховання дітей дошкільного віку", вихователь ДНЗ Кондратюк С.В., 2013р.
"Роль ігрової діяльності у вихованні дітей дошкільного віку". Досвід роботи вихователя ДНЗ Бабицької Т.В., 2013р.
"Формування елементарної логіко-математичної компетентності у дітей старшого дошкільного віку". Досвід роботи вихователя ДНЗ Гончар Л.В., 2013р.

"Робота з основ безпеки життєдіяльності дітей в ДНЗ", методична розробка методиста ДНЗ Булгакової С.М., 2012р.
"Форми організації рухової діяльності дітей" методична розробка методиста ДНЗ Булгакової С.М., 2012р.
"Методичні рекомендації щодо планування освітньо-виховної роботи педагогічних працівників в ДНЗ" методична розробка методиста ДНЗ Булгакової С.М., 2012р.
"Розвиток  особистості дитини у процесі занять з ліплення". Досвід роботи вихователя ДНЗ Аврвмчук М.В, 2012р.

«ПІСОЧНА ТЕРАПІЯ У ПРОСТОРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ВИХОВАТЕЛЯ ДНЗ В АСПЕКТІ  РЕАЛІЗАЦІЇ  БАЗОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДИТИНИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ «Я У СВІТІ»». Досвід роботи практичного психолога ДНЗ Булгакової С.М., 2011р.

"ПСИХОЛОГІЧНА ГОТОВНІСТЬ ДИТИНИ ДО ШКОЛИ". Досвід роботи практичного психолога ДНЗ Булгакової С.М., 2007 р.