Семінари та професійні конкурси

МЕТОДОБ"ЄДНАННЯ, СЕМІНАРИ,

ПРОФЕСІЙНІ КОНКУРСИ

20.01.2015р.  методоб"єднання для завідувачів та вихователів ДНЗ Брусилівського р-ну

ПЛАН   МЕТОДОБ'ЄДНАННЯ

1.   Зустріч гостей. Презентація дидактичного матеріалу учасників об'єднання Брусилівського ДНЗ "Віночок", методичного кабінету Брусилівського ДНЗ.

2.  Ознайомлення з планом методоб'єднання, темами відкритих занять. (Булгакова С.М., вихователь-методист)

3.  Перегляд  заняття в групі раннього віку. Тема заняття:"Підсумкове заняття з дослідно-експериментальної діяльності дітей раннього віку. Властивості води" .                                      ( Паламаренко Л.І., вихователь групи раннього віку)

4.  Перегляд логопедичного заняття з підгрупою дітей старшої групи. тема заняття: "Використання елементів пісочної терапії в логопедичній роботі. Диференціація звуків "З"-"Ж"".   ( Мельник Н.М., логопед)

5. Міні майстер-клас "Пісочниця - це універсальний інструмент в руках досвідченого вихователя". ( Булгакова С.М., вихователь-методист)

6.  Самоаналіз проведених відкритих семінарських занять педагогами: Паламаренко Л.І., Мельник Н.М., Булгакової С.М.

7.  Анкетування учасників методоб'єднання . (Лист спостереження та оцінювання занять).  Обмін думками. Надання рекомендацій.

8.  Підведення підсумків. (Івасенко Т.В., методист Брусилівського РВО)